Schodolezy


Konečně si můžete dopřát trochu pohybu. Schodolez je zde od toho, abyste mohli zvládat těžko dostupná místa. Schody, velké schodiště nebo jiné bariéry už pro vás nebudou překážkou. Zvládejte ještě více nástrah snadno a rychle! Skvělá pomůcka, která vám usnadní život. Každý moc dobře ví, že jakmile onemocníme a skončíme třeba jen na krátkou chvíli na invalidním vozíku, že se náš život úplně změní. Zdraví lidé si to nedokážou ani představit. Jakmile jste na vozík připoutáni už na celý život, tak to se vám teprve zatočí celý svět. Jenomže nyní to můžete zvládat úplně bez starostí. Schodolez je vynikající vynález, který vám pomůže snadno zdolávat všechny překážky. V případě invalidních lidí se jedná zejména o schody a různá schodiště.
invalidní vozík na silnici.jpg
Bezbariérové přístupy bohužel v dnešním světě ještě nejsou všude a tak si postižení lidé musí často poradit sami. Jenomže jak se dostat někam přes schody, když nemůžete vstát ze židle? To je otázka, na kterou vám nyní může odpovědět právě tento vynález!
eskalátor metra.jpg

Druhy výrobků


Pásový schodolez T09 ROBY
Jaké jsou jeho parametry?
Nosnost 130 kilo.
Rychlost 5m za min.
Napájecí alias provozní napětí je 230V čili 24 V baterie.
Používá se v interiéru.
Zvládne skon schodiště do 35°
Kolečkový schodolez T10 SCALACOMBI
Ptáte se na parametry? Zde jsou:
Nosnost 120 kilogramů.
Rychlost je 12 schodů za minutu.
Napájecí – provozní napětí se používá 230 V neboli opět 24 V baterie.
Používá se v interiéru.
Zvládne skon schodiště až do 55°.

schody v bytě.jpg

 
Schody jsou pro každého tělesně postiženého největším problémem. Schodolez je pro invalidy jakýmsi vysvobozením. Být připoután na vozíčku je pro mnohé velký problém a zejména schody se jeví jako nepřekonatelný prvek, se kterým si lidé na vozíčku sami neumí poradit, proto často potřebují pomoc ostatních. Ovšem právě tato pomůcka jim pomůže překonat schody bez problémů.