Přírodní pleťové masky a vlasová výživa

Když jsme mladé, neřešíme vrásky. Ale jednou přijde čas, kdy zjistíme, že se o svou pleť musíme více a více starat. Nestačí jedenkrát v měsíci zajít na kosmetické ošetření. Je to jistě chvályhodné, ale měly bychom se svou kosmetičkou spolupracovat a o svou pleť se v mezidobí, než zajdeme na další ošetření, postarat. Krémy většinou máme nakoupené a ať chceme či nechceme, přece jen nějaké konzervanty obsahují. Jinak by se vlastně kazily.
éterické oleje a bylinky
Ale my si můžeme dopřát i čisté zdraví z čisté přírody. Je potřeba si vyhradit čas sama na sebe a nakoupit čerstvé ovoce, smetanu, vejce, kokosový olej, přírodní bílý – nejlépe bio jogurt a můžeme začít čarovat.
Vejce doporučuji domácí, dají se sehnat zpravidla na vesnici nebo rozhoďte sítě s dotazem u kamarádek. Možná už některá z nich má svého dvorního dodavatele! Ovoci věřím jen v bio kvalitě. Jsem přesvědčena, že si to má pleť zaslouží.
domácí kosmetika
Nejlepší bude volný den, kdy jste sama doma. Pusťte si relaxační hudbu, zapalte svíčky, do aroma lampy nakapejte olej, na který máte zrovna náladu. Vezměte si na sebe vaše oblíbené pohodlné oblečení, připravte si lehké občerstvení a uvařte si podle vaší chutě dobrou voňavou kávu nebo čaj, případně dejte chladit lahev vašeho oblíbeného pití.
A čarujte