Kde je možné sledovat online filmy?

V dnešní době existuje řada možností, jak lze sledovat filmy. Máme možnost si je zakoupit, nebo je také sledovat online. Pro některé je možnost sledování online mnohem lepší. Navíc, možností, jak sledovat filmy a to i po legální stránce, existuje mnoho. Je možné využít také předplatné nebo platbu za film. Ceny vždy bývají rozumné. Nemusíte zoufat, jelikož české služby mají i filmy, které jsou dabované. U filmů, které jsou zahraniční, se můžete setkat s tím, že jim chybí české titulky.
online média
Jedním z míst, kde je možné sledovat filmy je Alza media. Prvních 30 dní je navíc zdarma. Služba je postavena na zápůjčkách, ale filmy není možné stáhnout nebo zakoupit. Velkou výhodou je český původ služby.
Využívaná je také stránka Amazon Prime. Jestliže jste si až do dnešního dne mysleli, že je Amazon pouze největším e-shopem, pak vás vyvedeme z omylu, protože se také snaží prosadit i v jiných oblastech. Zkušební období je na 7 dní zdarma.
Vlastníte zařízení od firmy Apple? Pokud ano, pak můžete velmi jednoduše využít obchod iTunes, kde lze nakupovat nebo si půjčovat filmy. Nabídka je velmi široká a najdete v ní dokonce i filmy s českými titulky. Nevýhodou je, že webová verze neexistuje.
Nebo co takhle Banaxi? Jedná se o online videopůjčovnu, kde je možné filmy i nakupovat. V nabídce naleznete filmy i s dabingem. Je zde ale zastaralý vzhled či rozhraní samotné služby. Nijak to ale neubírá.
Speciální službou je dafilms.cz. Tato služba se zejména zaměřuje na dokumentární festivalové filmy. K dispozici máte až 1500 filmů bez reklam. Každý týden přibývají další a další.
video na notebooku
Existuje také Google Play Movies. Málokdo o tom ale ví. Nabídka je velmi široká, ale některé zájemce může odradit obsah nebo vyšší ceny. Pro zakoupení filmu si totiž můžete nachystat okolo 500,-, což není zrovna levné.
Služeb a aplikací pro sledování filmů existuje mnoho. Záleží jen na vás, co vám připadá nejvíce sympatické.